Szybki kredyt bez zaświadczeń, gdzie?

firmy pożyczkoweW poprzednim wpisie wspominaliśmy o tym, że kredytobiorcy chcą zaciągać szybkie kredyty, najlepiej aby cała procedura trwała 15 minut i nie wymagała formalności. Dzisiejszy wpis będzie pewnego rodzaju kontynuacją i uzupełnienie.

Naszym dzisiejszym obiektem jest szybki kredyt bez zaświadczeń. Powiemy sobie gdzie go zaciągnąć i z czym taki kredyt się wiąże.

Szybkie kredyty bez zaświadczeń – czym są?

Zawsze warto pamiętać, że istnieje alternatywa dla tradycyjnych kredytów bankowych. Wizja naszego kredytu, to mozolne wypełnianie dziesiątek  dokumentów i pół kredytowych. W praktyce ogranicza się to do spisania danych z dowodu osobistego i zadeklarowania kwoty kredytu. Przy małych kwotach do 10 000 zł (czyli nie takich małych), ta procedura kończy się i zaczyna za pośrednictwem internetu. Środki trafiają na nasze konto.

Szybki kredyt bez zaświadczeń – w banku czy w firmie pożyczkowej?

Tradycyjnie kredyt kojarzy się z bankiem, jednak coraz więcej pożyczek jest zaciągane w alternatywach dla banku, czyli w różnego rodzaju parabankach i firmach pożyczkowych. Ludzie często zarzucają im wysokie oprocentowanie i ogólnie wysokie koszty pożyczki.

To nie do końca prawda. Jeśli porównasz obecne pożyczki pozabankowe, do pożyczek bankowych, to okaże się, że nie ma tak drastycznych różnic, że wcale nie spłaca się „drugie tyle” co się pożycza i ogólnie, że te oferty są całkiem znośne, żeby nie powiedzieć kuszące.

Pożyczki w firmach pozabankowych są o tyle dobre, że nie sprawdzają BIKu i innych organizacji rejestrujących dłużników.

Bank zawsze sprawdza BIK

Czy jest to szybkie kredyt bez zaświadczeń, czy kredyt hipoteczny, czy leasing – bank zawsze sprawdza BIK, a jeśli Twój BIK jest zły, to nie otrzymasz pożyczki – tym bardziej szybkiej pożyczki. Stąd wspominamy o alternatywie jaką są firmy pożyczkowe.

Co warto wiedzieć?

W podsumowaniu warto dodać, że szybki kredyt bez zaświadczeń na niskie kwoty, dostanie praktycznie każdy. Kilkaset złotych otrzymają osoby, które nie mają stałego zatrudnienia. Nawet jeśli jesteś studentem czy osobą bezrobotną, musisz wiedzieć, że kredyt bez zaświadczeń jest możliwy do wzięcia.

A zatem – powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *