Pożyczka w Alior Banku

pożyczka w alior bankuJeśli szukasz najtańszej pożyczki? Gwarantujemy, że rata pożyczki w naszym banku…w ten i podobne sposoby reklamują banki i inne instytucje swoje usługi w dziedzinie tanich, łatwych kredytów. Podobnie twierdzi Alior Bank, iż wysokość raty będzie niższa niż w innych bankach, przy takich samych: kwocie i okresie pożyczki. Pożyczka w Alior Banku z gwarancją najniższej raty zapewnia też  korzyści takie jak to, że:

  •  ·    środki zostaną wypłacone nawet w 1 dzień;

  •  ·    pożyczkę do 150 tys. zł można otrzymać bez poręczycieli i zabezpieczeń,

  •  ·    istnieje możliwość konsolidacji kilku drogich kredytów w 1 tani.

O pożyczkę mogą się ubiegać nie tylko klienci banku, wystarczy wyciąg z  konta, a pożyczkę do 3700 zł można otrzymać  na podstawie oświadczenia o dochodach. Aby Alior Bank zaoferował klientowi ratę niższą niż w innym banku, wystarczy, że przedstawi formularz informacyjny z innego banku (z wyjątkiem formularzy wypełnianych przez pośredników kredytowych), wypełniony zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim.

Formularz ten powinien potwierdzać warunki wnioskowanej pożyczki gotówkowej oraz zawierać informacje m.in. o całkowitej kwocie pożyczki, liczbie i wysokości rat, stopie oprocentowania i RRSO.

Jeśli składasz wniosek o pożyczkę u pośrednika kredytowego lub oprocentowanie pożyczki ma być niższe od wartości określonej w regulaminie, powinieneś dodatkowo przedstawić umowę kredytową zawartą z innym bankiem.
Oferta ta dotyczy niezabezpieczonych pożyczek gotówkowych.

  •  ·    Pożyczkę w Alior Banku może otrzymać każdy – akceptujemy szeroki zakres źródeł dochodu, w tym umowę zlecenie oraz umowę o dzieło;

  •  ·    o pożyczkę można starać się nawet z 3 innymi osobami;

  •  ·    dużym udogodnieniem jest ustawienie automatycznej spłaty z konta osobistego w Alior Banku, rozwiązanie to dodatkowo gwarantuje darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, darmowe przelewy przez Internet oraz bezpłatną fachowa pomoc z wielu dziedzin w ramach  pakietu „Pomocni Fachowcy”

  •  ·    możesz otrzymać premię od banku – szczegóły na stronie, jeśli skutecznie polecisz ten (lub inny) produkt rodzinie bądź znajomym,

Pożyczkę na podstawie wyciągu z ROR mogą otrzymać osoby uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę, kontraktu menedżerskiego, wojskowego, posłowie, radni, prezesi i członkowie zarządu (regularne wpływy za ostatnie 6 mies.) lub emeryturę (za 1 miesiąc).

Ważną informacją może być fakt, iż pożyczki na oświadczenie o dochodach niestety nie otrzymają osoby uzyskujące dochód z tytułu działalności gospodarczej, działalności rolniczej, umowy zlecenie/o dzieło, wynajmu nieruchomości oraz osoby duchowne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *