Porównanie kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych

Na rynku jest masa banków, zarówno komercyjnych, jak i spółdzielczych. Dodatkowo można znaleźć masę ofert firm pożyczkowych, oferujących pożyczki (alternatywa dla kredytów gotówkowych). Dziś postaramy się opowiedzieć o tym jak porównywać kredyty gotówkowe i na czym w ogóle polega takie porównanie kredytów gotówkowych.

Moglibyśmy „wypisać” najlepsze naszym zdaniem oferty kredytów gotówkowych, jednak nie ma to większego sensu, ponieważ oferty zmieniają się z miesiąca na miesiąc, więc ciężko stwierdzić czy dana oferta jest nadal najlepsza.

Dodatkowo na naszej stronie znajdziesz wiele zestawień, porównywarek i rankingów, z których możesz skorzystać. A zatem sprawdźmy.

Oprocentowanie – porównanie kredytów gotówkowych

Oprocentowanie nie jest najważniejszą kwestią jeśli chodzi o kredyty gotówkowe, porównanie kredytów gotówkowych nie powinno się więc od tego zaczynać. Dlaczego? Chodzi o to, że oprocentowanie nie jest jedynym kosztem kredytu. Do tego dochodzi prowizja, marża i kilka innych kwestii.

RRSO

Widzimy, że niektóre oferty proponują skandaliczne RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Te mogą wynosić nawet kilka tysięcy procent. Różnie można do nich podchodzić, gdyż w przypadku pożyczki jednodniowej, gdzie pożyczamy 100 zł, a oddajemy 125 zł , RRSO będzie wynosiło około 6000 %. Robi wrażenie, jednak nie jest najważniejsze.

Okres kredytowania

Przy kredytach gotówkowych istotne jest aby zwrócić uwagę na okres kredytowania. Bez większych problemów banki godzą się na okres do 7 lat. To znacznie obniża ratę naszego kredytu, jednak gdy pomnożymy ilość rat przez kwotę raty miesięcznej, okazuje się, ze oddajemy 100% więcej kredytu. Czy warto jest za wszelką cenę obniżać ratę wydłużając okres kredytowania? To pytanie na które musisz odpowiedzieć sobie samodzielnie.

Szybkość zaciągania kredytu gotówkowego

Dzisiaj ważny jest czas. Każdy chce zaciągnąć kredyt gotówkowy jak najszybciej. Zwróć jednak uwagę, czy szybki kredyt nie jest tym droższym (no chyba, że naprawdę zależy Ci na czasie).

Porównanie kredytów gotówkowych na naszej stronie

Jak już wspominaliśmy wcześniej, nasze oprogramowanie zamieszcza na stronie automatyczną porównywarkę ofert kredytów gotówkowych. Zaciągając kredyt przez internet, korzystając przy tym z naszej strony, możesz liczyć na korzystną dla Ciebie ofertę. Dlatego zapraszamy do przetestowania i do przekonania się na własnej skórze o jakości naszych porównywarek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *