Kredyt na dowód w Getin Banku

getin bank kredytW związku z bezustanną walką banków o klienta z sektorem pożyczek pozabankowych kredyt na dowód jest ciągle w cenie, tak dla klienta jak i samych banków, które starają się ściągnąć do siebie jak najwięcej pewnego kapitału. Nadwyżką dysponują w tej chwili jedynie banki spółdzielcze.

Banki komercyjne choć lepiej znane i reklamowane wciąż walczą o dobre wyniki finansowe, o które jednak coraz trudniej. Sektor bankowy musiał więc definitywnie porzucić dobrze sytuowanego klienta i przygotować również godziwą ofertę dla przeciętnego Kowalskiego, niekoniecznie posiadającego umowę o pracę i potrzebującego dodatkowej gotówki.

Takim właśnie produktem jest też kredyt na dowód w Getin Banku

  • kwota kredytowania do 15 000 zł zależna oczywiście od zdolności kredytowej.

  • oprocentowanie od 8,7 do 15% w zależności od kredytowanej kwoty

  • okres kredytowania od 3 do 48 miesięcy

  • wystarczy dowód i zaświadczenie o dochodach

  • nie wymagana zgoda współmałżonka

  • zakładając konto z kartą można zmniejszyć prowizję, choć przy spełnieniu pewnych warunków może ona nie wystąpić w ogóle.

Ten ostatni warunek to oczywiście typowe cross-sell, ale w zależności od naszej indywidualnej sytuacji warte rozważenia.

Czy jest to kredyt dla emerytów?

Może to być idealny kredyt dla emerytów z niewysoką emeryturą

Pamiętajmy o tym aby w przypadku łatwych do wzięcia kredytów gotówkowych zwrócić baczną uwagę na poziom rzeczywistego oprocentowania. Ale weźmy też pod uwagę, że najczęściej są one jednak nieco droższe od kredytów, pożyczek gotówkowych, których nie otrzymujemy na uproszczonych warunkach.

Jednak kredyty gotówkowe Getin Banku zajęły jedno z czołowych miejsc w rankingach bankier.pl i TotalMoney.pl, jako jedne z najtańszych dostępne obecnie na rynku finansowym.

Prosta i przejrzysta oferta

Poza tym oferta akurat tego banku można określić jako najbardziej prostą i przejrzystą, a co za tym idzie łatwą do przekalkulowania. To bardzo istotny szczegół.

Tak się składa, że najczęściej złe opinie o kredytach gotówkowych, biorą się właśnie z niewłaściwej kalkulacji kosztów kredytu, w związku ze skupieniem się na tylko jednym komponencie danej oferty.

Kredyt na dowód w Getin Banku

Pamiętaj, że taki kredyt możesz rozpocząć zaciągać także przez internet. Wystarczy złożyć wniosek (na przykład na stronach partnerów) i oczekiwać na kontakt ze strony banku. To zagwarantuje szybkie i bezproblemowe zaciągnięcie kredytu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *