Kredyt gotówkowy w mBank

mbank kredyt gotówkowyOd kiedy mBank uruchomił swoją nową platformę, da się zauważyć, że duży nacisk nakłada na kredyty. Na stronach mBanku znajdziecie mnóstwo wniosków do różnego rodzaju kredytów. Dziś jednak skupimy się głównie na kredycie gotówkowym w mBanku. Dlaczego? Ponieważ zaciąganie go jest proste, szybkie i możemy tego dokonać praktycznie bez kontaktowania się z bankiem.

Jeśli jesteś klientem, dostaniesz lepszy kredyt gotówkowy w mBank

Wbrew pozorom, Twój bank wie o Tobie bardzo wiele. Wie ile zarabiasz (bo przychody trafiają na rachunek bankowy), wie ile tracisz i na co tracisz (ponieważ coraz częściej banki wprowadzają kategoryzację wydatków – wszystko to ubrane jest w ładne słupki i zestawienia), aż w końcu bank wie ile Ci zostaje i ile ewentualnie jesteś w stanie wydać na kredyt gotówkowy.

Jeśli jesteś klientem mBanku, to prędzej czy później otrzymasz telefon, że bank przygotował dla Ciebie specjalną propozycję kredytową. I nie jest to tylko puste hasło marketingowe, bank faktycznie przygotował tę ofertę dla Ciebie, na podstawie wyliczeń z Twojego konta.

Oferta brzmi mniej więcej tak: kredyt gotówkowy do 15 000 zł (na przykład) bez jakichkolwiek formalności w 15 minut.

W praktyce można zaciągnąć znacznie większe kwoty, jednak do tego trzeba będzie wypełnić kilka formalności, a także dostarczyć nieco więcej dokumentów.

Wniosek z tego akapitu jest taki, że jeśli jesteś klientem mBanku, możesz liczyć na nieco lepsze traktowanie.

Kredyt gotówkowy w mBank dla klienta „z ulicy”

Choć hasło „klient z ulicy” może budzić negatywne skojarzenia, to jest to potoczne stwierdzenie kogoś, kto na co dzień nie korzysta z usług danej firmy czy w tym przypadku banku, a jedynie korzysta z niej opcjonalnie. Taki klient nie ma gorzej, jednak dla większych kredytów będzie musiał dostarczyć kwestie takie jak choćby zaświadczenie o zarobkach.

Konkretnie – co otrzymujemy.

Propozycja kredytu gotówkowego w mBank to gotówka od 500 zł – 150 000 zł na okres do 84 miesięcy. Oto kilka symulacji z propozycją wykorzystania kredytu:

  • Kredyt gotówkowy na telefon – 1000 zł na 2 lata, rata 48,79 zł
  • Kredyt gotówkowy na mały remont lub wycieczkę – 5000 zł na 3 lata, rata 179,72 zł
  • Kredyt gotówkowy na większy remont lub wczasy – 10 000 zł na 5 lat, rata 249,52 zł
  • Kredyt gotówkowy na samochód – 50 000 zł na 7 lat, rata 970,07 zł

Oceń czy są to korzystne propozycje i czy warto zaciągać kredyt gotówkowy w mBank. Naszym zdaniem tak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *