Kredyt gotówkowy Citibank Handlowy

citibank handlowyKtóż z nas od czasu do czasu nie potrzebuje większej gotówki? Instytucje bankowe i parabankowe prześcigają się w walce o klienta kusząc łatwymi pożyczkami. Kredyt gotówkowy to nic innego jak dodatkowe środki, które możesz otrzymać bez podawania celu, na który chcesz je przeznaczyć. Tego typu ofertę kredytową posiada także Citibank Handlowy.

Minimum formalności – kredyt gotówkowy Citibank Handlowy

Aby uzyskać taką pożyczkę należy spełnić minimum formalności, kwota jaką można otrzymać to maksymalnie aż 120 000 zł, którą można kredytować nawet do 7 lat. Wypłata pożyczki może nastąpić nawet w 1 dzień. Spłatę pożyczki można ubezpieczyć co daje poczucie bezpieczeństwa zarówno kredytobiorcy jak i kredytodawcy, na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Bezpłatny program korzyści

Bank ten swoim klientom oferuje bezpłatny program korzyści, czyli dostęp do informacji (np. prawo pracy) i pomoc w trudnych sytuacjach(np. przy awariach sprzętu domowego, pomoc medyczna). Oczywiście w razie jakichkolwiek wątpliwości najlepiej skontaktować się z pracownikami banku i najważniejsze otrzymanie kredytu to dopiero połowa sukcesu.

Co tak naprawdę jest istotne?

Najważniejsza dla nas powinna być jego spłata, dlatego warto dokładnie przemyśleć i zaplanować tę decyzję. Ale podobnie jak w przypadku oferty wielu innych banków uważajmy na całkowity koszt pożyczki.

Kluczowa jest tutaj rzeczywista stopa procentowa, która wydatnie wpływa na podniesienie kosztów całkowitych. Drugą sprawą przy tego rodzaju pożyczkach jest wielkość prowizji. Czasami możemy jej uniknąć, ale wtedy w wypadku wiązanej sprzedaży warto uważnie kalkulować co się na lepiej opłaca i mniej nas będzie kosztować.

Podsumowując

Kredyt Gotówkowy Citibank Handlowy jest typowym szybkim kredytem konsumpcyjnym. Nie jest to jego najtańsza wersja, na rynku jest w tej chwili wiele ciekawych propozycji, choć oczywiście wszystkie tego typu kredyty są dość drogie i dlatego spora część z nas szuka innych instrumentów dodatkowego finansowania, jak np. karty kredytowe czy limity w koncie.

Pamiętajmy również o tym, że bez względu od tego co głoszą prospekty możemy próbować negocjować oprocentowanie pożyczki gotówkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *