Kredyt gotówkowy BZ WBK

bzw bk kredyt gotówkowyTani, szybki kredyt gotówkowy na dowolny cel, bez zabezpieczeń i poręczycieli. Z możliwością zabezpieczenia kredytobiorcy na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. To propozycja BZ WBK. To rodzaj kredytu, który można otrzymać na dwa sposoby, tradycyjny w siedzibie banku oraz wirtualny dla aktywnych klientów tzw. kredyt NA KLIK.

Kredyt gotówkowy BZ WBK – otrzymasz szybko

W obydwu przypadkach decyzje zapadają błyskawicznie nawet w 10 minut! Klient może otrzymać kredyt w wysokości 20-krotności swoich zarobków netto, nawet do 120 000 zł, na dowolny cel. Aby otrzymać pożyczkę nie wymagane są dodatkowe zabezpieczenia i poręczyciele.

Spłacać można ją nawet przez 72 miesiące.

Ubezpiecz swój kredyt

Kredyt można ubezpieczyć na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń takich jak utrata pracy, niezdolność do pracy spowodowana chorobą lub nieszczęśliwym wypadkiem czy całkowita niezdolności do pracy – korzystając z ubezpieczenia Spokojny Kredyt.

Kredytodawca przewiduje także możliwość karencji, jest ona skierowana do tych osób, które spłacają kredyt od co najmniej 6 miesięcy, na okres nawet do 6 miesięcy.

Kredyt w BZ WBK na specjalnych warunkach

Kolejną propozycją pożyczkową są kredyty na specjalnych warunkach dla pracowników instytucji finansowych i sfery budżetowej: oferta skierowania do pracowników zatrudnionych w bankach, które posiadają zgodę na podejmowanie i prowadzenie działalności bankowej na terenie RP wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Atrakcyjne stałe oprocentowanie kredytu gotówkowego:

  • dla opcji z pakietem ubezpieczeń do kredytu gotówkowego „Spokojny kredyt” oprocentowanie wynosi 7,99%
  • dla opcji bez pakietu ubezpieczeń do kredytu gotówkowego – oprocentowanie wynosi 9,99%

Kwota kredytu w ramach standardowej oferty może wynosić nawet do 120 tys. Atrakcyjną ofertę znajdą również przedstawiciele wolnych zawodów takich jak:

  • lekarz,
  • lekarz dentysta,
  • lekarz weterynarii,
  • adwokat,
  • rzeczoznawca majątkowy,
  • biegły rewident i inni

Niskie oprocentowanie i minimum formalności

W ramach tego kredytu gwarantowane jest oprocentowanie 9,99%, zaś formalności ograniczają się do minimum: oświadczenie o wysokości miesięcznego dochodu i dokument potwierdzający uprawnienie do wykonywania zawodu nadane przez właściwą instytucję (legitymacja lub zaświadczenie). W ramach standardowej oferty możesz otrzymać nawet 120 tys. zł.

Podsumowując

Kredyt gotówkowy BZ WBK wydaje się ciekawą ofertą i na pewno jest wysoko w rankingach kredytów gotówkowych. Jeśli dodatkowo ma się konto w BZ WBK, to koniecznie warto zaciągnąć tam pieniądze. Pamiętaj, że możesz to zrobić także przez internet – na stronach partnerów, wypełniając prosty i intuicyjny wniosek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *