Kredyt gotówkowy BNP Paribas

kredyt gotówkowyPlanujesz remont mieszkania? Chcesz mieć nowe wyposażenie? Marzysz o wakacjach na Karaibach? Wybierz kredyt gotówkowy. W ten sposób banki próbują przyciągnąć potencjalnych kredytobiorców, oferując coraz to atrakcyjniejsze warunki kredytowania. Zresztą z sukcesem, kto nie chciałby mieć nowego szafiszcza czy kanapiszczcza.

Tutaj nie tylko reklama jest bardzo dobra, ale i warunki. W rankingach najlepszych ofert kredytów gotówkowych, BNP Paribas zajmuje zawsze wysokie pozycje.

Gwarancja GNCKK

Jest to kredyt z Gwarancją Najniższego Całkowitego Kosztu Kredytu, czyli polega to na obniżeniu wartości całkowitego kosztu kredytu uzyskanego w innym banku, .

Oprocentowanie jest stałe już od 8,70% w skali roku. Bank gwarantuje niezmienność raty przez cały okres kredytowania. Zaś kwota kredytu z Gwarancją aż od 20 tys. do 150 tys. zł. Kredyt ten można otrzymać na okres pięciu lat. W ramach tego projektu Paribas proponuje Konto Dobrze Dobrane z atrakcyjnym pakietem ubezpieczeń.

Ciekawą propozycję może stanowić promocja „Wiosna 2014 z gwarancją najniższego całkowitego kosztu kredytu” dla klientów indywidualnych.

Promocyjny kredyt gotówkowy BNP Paribas, polega na

  • • Atrakcyjnych warunkach cenowych

  • • Kwota kredytu wynosić może od 2 000 do nawet 150 000 zł

  • • Okres kredytowania może wynosić nawet aż do 7 lat

  • • Oprocentowanie jest stałe – czyli bank gwarantuje niezmienności raty przez cały okres kredytowania

  • • Oferta promocyjna dostępna z osobistym Kontem Dobrze Dobranym

Oczywiście, aby otrzymać kredyt, kredytobiorca musi być osobą o pełnej zdolności do czynności prawnych, osiągającą stałe dochody z tytułu: umowy o pracę/dzieło/zlecenie, prowadzonej działalności gospodarczej, działalności rolniczej, emerytury, renty, wolnego zawodu, innych udokumentowanych stałych źródeł dochodu w Polsce.

Zainteresowani powinni uważać na cross-sell, ponieważ po nie dopełnieniu warunków wpływu na konto stosownej sumy pieniędzy, oprocentowanie zostanie podniesione o 2 punkty.

Kredyt gotówkowy BNP Paribas przez internet

Pamiętaj, że kredyt gotówkowy możesz wziąć przez internet. Wystarczy tylko złożyć wstępny wniosek, dzięki któremu skontaktujemy się z bankiem. W tym przypadku bank zaproponuje Ci ostateczną propozycję kredytu gotówkowego.

Powodzenia

One thought on “Kredyt gotówkowy BNP Paribas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *