Kredyt gotówkowy banku PKO BP

PKO BP stara się oczarować klientów majętnych i przedstawicieli wolnych zawodów. W ramach bankowości AURUM, dla wybranych powstał też wyjątkowy produkt kredytowy.

Kredyt Gotówkowy AURUM, w którym sztywna jest jedynie minimalna kwota kredytowania to minimum 15 000 złotych, wszystko inne, łącznie z oprocentowaniem jest negocjowane. Klient ma prawo do wakacji kredytowych i podwyższenia kwoty kredytu w trakcie jego spłacania. Jednym słowem banki jak jeden mąż realizują politykę zasobny i przewidywalny portfelu zostań z nami lub zwiąż się z nami.

W ofercie dla przeciętnego Kowalskiego, tak naprawdę niewiele się zmieniło. Banki prześcigają się z ofertami chcąc zdobyć klientów, bardziej w reklamach niż rzeczywistości. PKO BP, pożyczka na dowolny cel czyli Mini Ratka, to nadal sztandarowy produkt dla klasy średniej.

kredyt gotówkowy pko bpKredyt gotówkowy banku PKO BP – Mini Ratka

pożyczkę do 5 tysięcy złotych

niskie oprocentowanie 5%

prowizję 5%

spłatę można rozłożyć na 5 miesięcy

Dodatkowo m.in.:

wypłata środków gotówka w kasie lub przelewem na inny rachunek nawet w dniu złożenia wniosku

elastycznie ustalany jest dzień spłaty

minimum formalności

Banki takie jak PKO BP rozwijają znacząco swoje oferty dla przeciętnego obywatela.

 

Lepsza oferta dla stałego klienta

Warto także pamiętać, że kredyt gotówkowy banku PKO BP czy to dla klienta indywidualnego czy dla firmy, zawsze będzie korzystniejszy, jeśli jesteśmy stałym klientem tego banku.

Wielu ślepo podąża za promocjami. Gdy w innym banku zobaczy ofertę o pół procenta niższą, już zamyka konto w którym był od lat i leci do nowego banku, tylko po to aby przekonać się, że wcale nie jest lepiej, a często nawet gorzej (ukryte koszty itd.).

Bank PKO BP jest jednym z najstarszych polskich banków i oferuje swoim klientom dobre warunki, bez gwiazdek i zawiłych zasad w stylu: niska marża „jeśli”, niskie oprocentowanie „jeśli”, obniżenie raty miesięcznej „jeśli”.

Niestety coraz więcej banków idzie właśnie w stronę powyższych przykładów. Kryją koszty za każdym rogiem, a później dziwimy się, że na rynku panuje zamieszanie.

 

Czy warto zaciągać kredyt gotówkowy banku PKO BP?

Zdecydowanie warto spróbować. Porównaj go z ofertą innych banków, przeczytaj umowy i sam zdecyduj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *