Kredyt gotówkowy Bank BPH

Kredyt gotówkowy Bank BPHKredyt gotówkowy w BPH to nic innego jak pożyczka na dowolny cel. Banki w pogoni za klientem, aby otrzymać taki rodzaj pożyczki stawiają, niemalże minimalne wymagania. A konsumpcyjny styl życia sprawia, że nasze potrzeby i oczekiwania rosną. Wszystko to powoduje, że Polacy z roku na rok zaciągają kredyty coraz chętniej.

Ciekawą ofertę w tej dziedzinie przedstawił Bank BPH, według tegoż banku klienci mogą liczyć na:

  • pożyczka na dowolny cel – samochód, wakacje, remont, spłata innych kredytów,
  • elastyczną spłatę dopasowaną do potrzeb i możliwości klienta- od 6 do 120 miesięcy,
  • minimalne formalności – wstępna decyzja może zapaść już podczas pierwszej rozmowy lub online na www.gotowkaonline.pl,
  • umowa jest sformułowana jasno i bez „kruczków” – prócz umowy, najważniejsze informacje o kredycie na jednej stronie,
  • korzystny dla klienta czas do namysłu – aż 21 dni na odstąpienie od umowy, bez ponoszenia kosztów,
  • gwarancja spokoju i bezpieczeństwa – można zabezpieczyć się od zdarzeń, które w przyszłości mogą uniemożliwić spłatę kredytu, np. od utraty pracy.

Inny ciekawy kredyt banku BPH

Kolejną ciekawą formą kredytu jest kredyt konsolidacyjny. Bycie posiadaczem kilku kredytów bywa uciążliwe. Doradcy banku BPH podpowiadają, jak połączyć je w jeden praktyczny kredyt. Po połączeniu można uzyskać dodatkową gotówkę na dowolny cel, i co ciekawe rata nowego kredytu może być niższa od sumy tych rat, które spłacane są niezależnie od siebie. To właśnie jest kredyt konsolidacyjny.

Tani kredyt gotówkowy Bank BPH

Jeżeli natomiast pragniemy zrealizować dowolne plany i potrzebujemy większych środków finansowych, bank proponuje tani kredyt gotówkowy zabezpieczony nieruchomością na dowolny cel, oferta wygląda następująco:

  • jest to kredyt o długim okresie kredytowania – do 30 lat, dzięki czemu rata kredytu nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla domowego budżetu,
  • kredyt można otrzymać na kwotę już od 30 000 zł,

Bank proponuje również „wakacje kredytowe” – czyli przerwę w spłacie kredytu nawet do 3 miesięcy z których można skorzystać w razie nieprzewidzianych sytuacji życiowych. Aby zapewnić klientom spokój i bezpieczeństwo bank proponuje również Program Ochrony Kredytu, który to obejmuje ubezpieczenie od ryzyka utraty pracy i ubezpieczenie na życie.

Podsumowując

Kredyt gotówkowy Bank BPH to naszym zdaniem dobra oferta z której warto skorzystać. Pamiętaj, że wniosek o kredyt gotówkowy można złożyć także u partnerów banku BPH, co pozwoli Ci na szybki kontakt z przedstawicielem banku i otrzymanie szybkiego kredytu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *